سرویس خواب ارزان در قم

0
 

سرویس خواب ارزان در قم شما مشتریان عزیزی که در استان قم سکونت دارید به راحتی می توانید محصولات شرکت صنایع چوب صدف را با تماس با شرکت به صورت مستقیم خریداری و سفارش دهید و به صورت رایگان و بدون هزینه ارسال درب منزل دریافت نمایید .

به دلیل استقبال عزیز ساکنان استان قم از فروش ویژه و بهاره صدف چوب از این پس ساکنان استان قم بدون پرداخت هزینه ارسال محصولات به صورت رایگان می توانند محصولات صدف چوب را سفارش دهند.

برای دیدن محصولات می توانید به قسمت فروشگاه سرویس خواب مراجعه نمایید

سرویس خواب ارزان در قم

برای خرید و سفارش محصولات در استان قم می توانید با شماره های 02128423707

09144225847 تماس خاصل نمایید .

برای سفارش لازم است پس از تماس و ثبت سفارش مبلغی را به عنوان پیش پرداخت به شماره کارت و حساب به مبلغ :450000هزار تومان واریز و پس از واریز شما تا ساعت 24 همان روز حق انصراف از خرید را دارا می باشید و پس از 24 ساعت از واریز شما سفارش شما به واحد تولید ارجا داده شده و پس از تست و بررسی واحد کیفیت محصول پس از 7 روز درب منزل و یا نمایشگاه سفارش خود را تحویل می گیرید .

سرویس خواب ارزان در قم

همچنین شما عزیزان میتوانید به صورت لحظه ای وضعیت سفارش خود را از طریق پیامک و شبکه های اجتماعی و سایت ما پیگیری نمایید .

چرا خرید ارزان سرویس خواب در قم از صدف چوب

دلایل بسیار زیادی وجود دارد تا شما به صورت مستقیم از شرکت ما محصولات سرویس خواب خود را تهیه نمایید .

  • خرید مستقیم از شرکت
  • قیمت ارزان به وسیله کنار گذاشتن واسطه ها
  • کیفیت اصلی محصول زیرا شاید شما هم دیده باشید که محصولات شرکت ها را به راحتی با کیفیت بسیار پایین کپی و تولید و روانه بازار می کنند ولی با خرید مستقیم از ما میتوانید از کیفیت 100 درصدی محصول اطمینان حاصل فرمایید .
  • تخفیفات ویژه
  • ارسال رایگان بدون هزینه حمل و نقل
  • تحویل درب منزل
  • اطمینان کامل از نظر پشتیبانی محصولات

 

 

]]>

Leave A Reply

Your email address will not be published.